Altyapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri

[tm_spacer size=”sm:30;lg:70″]
[tm_heading custom_google_font=”” text=”YAPISAL KABLOLAMA ve ALTYAPI” font_size=”sm:24;md:30;lg:36″][tm_spacer size=”lg:27″][tm_heading tag=”div” custom_google_font=”” text=”a. Bakır Kablolama
b. Fiber Optik Kablolama
c. Telekomünikasyon Altyapı Hizmetleri
d. Ups ve Şebeke Altyapısı
e. Kazı Ankaraj ve Yer Altı Kablolama
f. Test ve Sertifikasyon”][tm_spacer size=”lg:27″][tm_image full_wide=”1″ image=”4394″ rounded=”5″][tm_spacer size=”lg:50″]

Network Alt Yapı Sistemleri

Günümüz teknolojisinde her işletme, kendine ait farklı altyapıya sahiptir. Özellikle bir işletme kendine dijital market içerisinde bir yer elde etmek istiyor ya da işletme içerisindeki sistemlerini dijital ortama uyarlamak istiyorsa mutlaka oldukça iyi şekilde dizayn edilmiş bir altyapıya sahip olması gerekmektedir. Özellikle de bu konuda işletmenin bilişim teknolojilerine yatırım yapması en doğru seçenek olacaktır.

Büyük işletmelerin, altyapılarında yaşadığı problemler sebebiyle zor durumlarla karşı karşıya gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. Her kurum içerisinde bulunan teknolojik cihazların birbirleri arasında uyumlu ve sağlıklı bir şekilde çalışması gerekmektedir. Tüm bu koordinasyon sağlanırken aynı zamanda sistemlerin en yüksek güvenlik seviyeleri ile korunması da ayrı bir uzmanlık alanı gerektirmektedir.

Firmamız, esnek çözüm ortaklığı vizyonunu benimsemesi sayesinde farklı alanlarda hizmet sağlayan kurumların Network Alt Yapı Çözümleri ihtiyaçlarını farklı yöntemler ile karşılamakta çözüm ortağı olmaktadır.

Fiber Optik Alt Yapı

Fiber optik altyapı kablolama ürünleri ve çözümlerinde profesyonel kadromuz ile birlikte anahtar teslim projelere imza atıyoruz. İhtiyaca göre yerinde inceleme, projelendirme, kablo donanımı, fiber optik sonlandırma, OTDR test raporlama, dokümantasyon gibi çalışmalarda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sistem Odası Kurulumu

Sistem odası, ana bilgisayar sistemlerini ve iletişim, veri depolama gibi onunla ilişkili bileşenleri barındıran birimdir. Sistem odalarının temel amacı verilerin güvenli ve sürekli ulaşılır, uygulamaların kesintisiz çalışır olmasını sağlamaktır.

[tm_spacer size=”lg:60″]
[tm_spacer size=”lg:60″]
[tm_spacer size=”lg:60″]